Binzesplaner.pl na targach pracy organizowanych przez Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku

5 czerwca, 2023

W dniu 18 maja 2023 roku na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku odbyły się targi pracy, organizowane dla studentów Uniwersytetu. Udział w panelu dyskusyjnym pt. „Czy przedsiębiorczości można się nauczyć?” wzięli przedstawiciele Biznesplaner! Targi pracy są cyklicznie organizowane przez uczelnie, ich celem jest zdobycie przez studentów praktycznej wiedzy na temat rynku pracy.

Na panelu mogliśmy poruszyć temat jakie cechy powinien posiadać przedsiębiorca, jakie są plusy i minusy bycia przedsiębiorcą oraz jaką drogę należy przebyć, aby nim zostać. Wraz z nami w panelu jako prelegenci wzięli udział przedstawiciele Uniwersytetu WSB Merito oraz sieci sklepów „Żabka”. Mamy nadzieję, że przekazana przez nas wiedza zostanie dobrze wykorzystana przez studentów w praktyce.

Bardzo dziękujemy studentom za czynny udział w panelu i życzymy sukcesów w drodze zawodowej! Cieszymy się że możemy naszą kilkunastoletnią praktykę przekazywać młodszym pokoleniom.

Patryk Połomski
Wiedzę oraz doświadczenie zdobywałem, obsługując kompleksowo firmy pod kątem pozyskania kapitału na realizację inwestycji oraz do bieżącej działalności w postaci kredytu, leasingu oraz funduszy inwestycyjnych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu poznałem cały proces pozyskiwania kapitału. Rozpoczynając od fazy planowania inwestycji, po przygotowanie niezbędnej dokumentacji, (w tym biznesplanu), aż po jej rozliczenie. W zakresie finansowania bankowego współpracuję również z bankami spółdzielczymi, starając się zawsze dobierać odpowiedni produkt do potrzeb Klienta.